Fľaše na kŕmenie proti zápalu ucha a kolike

Nízky podtlak a nulové bubliny na prevenciu ušných infekcií a koliky

Spoločnosť J BIMBI® vytvorila jediné fľaše s nízkym obsahom vzduchu a nulovým obsahom bublín, ktoré pomáhajú predchádzať ušným infekciám a kolikám. Zabraňujú ušným infekciám vďaka patentovanému ventilu s nízkym podtlakom, ktorý prirodzene kompenzuje podtlak, ktorý vzniká počas sania, a umožňuje tak dieťaťu kŕmiť sa prirodzene a bez stresu, rovnako ako pri dojčení.

Zabraňujú kolikám, regurgitácii a refluxu vďaka špeciálnej antikolikovej kanyle, ktorá zabraňuje tvorbe vzduchových bublín v mlieku. Fľaše J BIMBI® znižujú príznaky koliky v 90 % prípadov už od prvého týždňa používania.

Nakupujte sortiment fliaš proti ušnej infekcii a antikolikových fliaš J BIMBI®. Nízky podtlak a nulové bublinky, dostupné v rôznych veľkostiach, materiáloch (sklo a plast) a farbách. Vaše dieťa vám poďakuje

SKLENENÁ FĽAŠA NA KŔMENIE

Zistiť viac

Polypropylénová fľaša na kŕmenie

Zistiť viac

Cumlíky na dojčenské fľaše

Zistiť viac

VÝHODY FLIAŠ NA KŔMENIE J BIMBI®

1. Mimoriadne mäkké ortodontické cumlíky z lekárskeho silikónu najvyššej kvality, ktoré sa pod podtlakom (vákuom) nezrútia a neodradia deti od dojčenia, pretože zaručujú fyziologické, prirodzené sanie.
2. Patentovaný nekvapkajúci ventil LOW VACUUM, ktorý prirodzene vyrovnáva podtlak vo vnútri dojčenskej fľaše a zabraňuje infekcii uší. Ventil J BIMBI® je z lekárskeho silikónu, ľahko sa čistí a je prístupný ku každej časti. Nepotrebuje žiadne vetracie otvory, v ktorých by sa mohli usadzovať nečistoty a baktérie.
3. Odnímateľná antikoliková kanyla ZERO BUBBLE, takže po prvých mesiacoch nie je potrebné fľašu vymieňať. Zabraňuje tvorbe vzduchových bublín v tekutine a predchádza vzniku koliky a refluxu. Antikoliková, antirefluxná kanyla vo fľaši na kŕmenie J BIMBI® sa vďaka priloženej malej kefke ľahko čistí.
4. K dispozícii je aj snímač teploty, ktorý mení farbu na ružovú, keď je kvapalina príliš horúca (nad 37 °C) a na tmavofialovú, keď má kvapalina správnu teplotu.
5. Uzavreté dno pre lepšiu hygienu a bezpečnosť.