O J BIMBI

Šťastie je cesta, ktorá sa začína v mladosti.

Vždy sme chceli stáť po boku matiek a otcov na ceste rastu detí a ponúkať bezpečné a inovatívne riešenia, špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňali potreby detí od prvých dní, dokonca aj tých najkrehkejších.
Pretože pre nás je šťastie cesta, ktorá sa začína keď sme ešte malí.

Preto vznikla myšlienka usmievavej značky!

Vyberte si J BIMBI®

Vybrať si J BIMBI znamená presadzovanie filozofie ekologickej udržateľnosti, šetrnosti k životnému prostrediu a úspory nákladov bez obetovania bezpečnosti a ochrany zdravia našich detí vďaka silnému sklonu k technologickým inováciám výrobkov.

Udržateľnosť

Environmentálna udržateľnosť je princíp, ktorý je pre nás v spoločnosti J BIMBI® veľmi dôležitý, pretože pracujeme s výrobkami pre deti. Deti sú budúcnosť a je na nás, aby sme im zanechali lepší svet.

Preto sa každý deň zaväzujeme vyvíjať ekologicky šetrné detské oblečenie a výrobky, ktoré nepoškodzujú planétu alebo majú čo najmenší vplyv a zároveň zaručujú najvyššiu kvalitu a bezpečnosť pre deti.

Certifikáty

J BIMBI® je značka so silným zameraním na technologické inovácie, ktoré zlepšujú život rodín a detí v prvých rokoch ich života. Preto majú všetky naše výrobky certifikáty a patenty, ktoré ich robia jedinečnými a sú zárukou mimoriadnej kvality a bezpečnosti. Naše nie sú reklamné slogany, ale vedecké dôkazy.

Body

V roku 2018 bol na body 0-36 mesiacov udelený medzinárodný patent za vynález prvého bavlneného jednoveľkostné body pre deti od 0 do 36 mesiacov.

Fľaše na kŕmenie

Fľaše na kŕmenie J BIMBI® sú chránené medzinárodným patentom vďaka špeciálnemu ventilu s nízkym podtlakom, ktorý zaručuje účinnosť ich antikolikového a protizápalového účinku.

Cumlíky

J BIMBI® Joy je úplne nový rad skutočne inovatívnych cumlíkov, ktorý je doplnený o svetovo exkluzívny patent: Joy Night, prvý celosilikónový cumlík, ktorý svieti v tme.
Zistite viac

Bezpečnosť

V spoločnosti J BIMBI® sa maximálne zameriavame na bezpečnosť, pretože keď ide o bábätká a deti, bezpečnosti nie je nikdy dosť. Každý výrobok bol vedecky testovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia bezpečnosť pre naše deti.

V roku 2010 Európa zakázala dojčenské fľaše s obsahom BPA (bisfenol A) ako škodlivé pre vývoj detí.
Fľaše a výrobky na kŕmenie J BIMBI® boli prvým bezpečným radom výrobkov bez BPA na svete, ktorý bol vytvorený v roku 1996 a predbehol európske smernice, ktoré prišli len o 4 roky neskôr!

Od roku 2018 sa všetky body J BIMBI® vyrábajú výlučne z biobavlny: zo 100 % organickej bavlny najvyššej kvality, ktorá pochádza z ekologických semien pestovaných na chránených poliach, kde sa nepoužívajú žiadne herbicídy ani pesticídy chemického pôvodu.
Ako potvrdzuje certifikát GOTS, používame nielen prírodné vlákna z ekologického poľnohospodárstva, ale aj proces farbenia je založený na používaní prírodných produktov bez toxikologických alebo ekotoxikologických vlastností.

Neexistuje dokonalý cumlík, pretože ústa každého dieťaťa sú iné a neustále rastú. Spoločnosť J BIMBI® však s pomocou odborníkov vyvinula inovatívny rad cumlíkov, ktorý zaručuje maximálnu bezpečnosť a najvyššie štandardy kvality v súlade s lekárskymi a vedeckými poznatkami.
Vyvinuli sme symetrický ortodontický cumlík, ktorý je obzvlášť mäkký a deti ho majú obzvlášť radi. Rozhodli sme sa tiež nevyrábať a nepredávať výrobky obsahujúce kaučuk (derivát latexu), ktorý je potenciálnou príčinou alergií aj u detí, ale iba lekársky silikón.
Okrem toho všetky naše cumlíky nemajú krúžky ani pevné rukoväte, ako sa odporúča v usmerneniach SIPPS (Talianska spoločnosť preventívnej a sociálnej pediatrie), aby sa znížil úraz v prípade pádu.

Predčasne narodené deti

Od roku 2020 venuje J BIMBI® pozornosť a záväzok aj predčasne narodeným deťom, ktoré sú krehkejšie a potrebujú špeciálnu starostlivosť v rámci projektu My Hero. Charitatívny projekt na pomoc novorodeneckým jednotkám intenzívnej starostlivosti (JIS) s radom výrobkov špeciálne navrhnutých na starostlivosť a pohodlie predčasne narodených detí

Sklenená fľaša na kŕmenie J BIMBI® sa odporúča najmä pre predčasne narodené deti alebo deti s rázštepom pery a podnebia, a to vďaka bezpečnosti materiálu (sklo je hygienické, dokonale sterilizovateľné a neškodné, t. j. pri kontakte s mliekom neuvoľňuje žiadne látky) a nízkemu tlaku, vďaka ktorému je sanie prirodzené a menej namáhavé aj pre tie najkrehkejšie deti.

Predčasne narodené deti sú po narodení veľmi malé, vážia menej ako 2,5 kg a potrebujú vhodné oblečenie. Preto spoločnosť J BIMBI® v spolupráci s pracovníkmi neonatologického oddelenia vyvinula líniu body My Hero určenú pre predčasne narodené deti. Extra malá veľkosť, kvalitná, netoxická organická bavlna a kimonové zapínanie z neho robia ideálne body pre všetkých našich malých hrdinov.

Cumlíky Smile z lekárskeho silikónu sa vyrábajú aj vo veľkosti 00-2m s veľmi malým cumlíkom vhodným pre predčasne narodené deti a s ultra priedušným štítom.