Naša história

Vždy po boku matiek a otcov

J BIMBI, značka, ktorá sa usmieva...

Vždy sme chceli stáť po boku matiek a otcov na ceste rastu detí a ponúkať bezpečné a inovatívne riešenia, špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňali potreby detí od prvých dní, dokonca aj tých najkrehkejších.

Pretože pre nás je šťastie cesta, ktorá sa začína keď sme ešte malí.

Preto vznikla myšlienka usmievavej značky!

NAŠA HISTÓRIA

2010
ZRODILA SA ZNAČKA J BIMBI®

Značka J BIMBI® sa zrodila s radom elastických body s certifikátom OEKO-TEX®, ktoré sa prispôsobujú rýchlemu rastu dieťaťa, čím sa predchádza zbytočnému plytvaniu v dôsledku neustálych zmien veľkosti potrebných pri tradičných body a šetrí peniaze. Jednoveľkostné body 0-36 mesiacov z Dryarn® (vysokoúčinné hypoalergénne mikrovlákno, ktoré bolo dermatologicky testované) a bavlnené body v dvoch veľkostiach: 0-12 mesiacov a 9-36 mesiacov.

2016
NARODILO SA JEDNOVEĽKOSTNÉ BAVLNENÉ BODY 0-36M

Súhlas mamičiek a ich návrhy nás podnietili k realizácii nápadu, ktorý sa zdal nemožný: vytvoriť bavlnené body vo veľkosti 0-36 mesiacov. Vďaka skvelému pochopeniu tímu J BIMBI® sa zrodilo patentované bavlnené body 0-36m, ktoré je vhodné pre všetkých. V tom istom roku sme zmenili balenie našich bodyčiek: všetko z kartónu, aby sme minimalizovali balenie a jeho vplyv na životné prostredie a plne podporili ekologicky udržateľnú filozofiu. Ekologická udržateľnosť, úspora energie a úcta k prírode patria k našim základným hodnotám a každý deň pracujeme na tom, aby sme sa stali čoraz viac „zelenou“ spoločnosťou.

2017
STALI SME SA DISTRIBÚTORMI ARNIDOLU®

V priebehu 3 mesiacov sme sa stali distribútormi Arnidolu®, značky FAES FARMA, s radom vysoko účinných, dermatologicky testovaných pohotovostných prípravkov na pediatrické použitie: čarovné prútiky, ktoré chránia deti a pomáhajú matkám!

2018
PRELOMOVÝ ROK

J BIMBI® už nie je len jednoveľkostné body, ale stáva sa značkou starostlivosti o deti s kompletným radom výrobkov pre deti, ktoré sa vždy vyznačujú inováciou a praktickosťou.


JUN
MEDZINÁRODNÝ PATENT

Získavame medzinárodný patent na vynález prvého bavlneného body od 0 do 36 mesiacov, ktoré je jednoveľkostné.

SEP
KŔMENIE A UPOKOJUJÚCA RADA

Na trh sme uviedli kompletnú radu výrobkov na kŕmenie a cumlíky: inovatívne fľaše LOW VACUUM a ZERO BUBBLE, ktoré pomáhajú predchádzať ušným infekciám a kolikám, hrnčeky pre prvé dúšky, dávkovače, nádoby na jedlo, odsávačky mlieka a ultrapriedušné cumlíky.

OCT
BODY SA VYRÁBA Z ORGANICKEJ BAVLNY

Body J BIMBI® sa vyrába z organickej bavlny: zo 100 % organickej bavlny najvyššej kvality, ktorá pochádza z ekologických semien pestovaných na chránených poliach, kde sa nepoužívajú žiadne chemické herbicídy ani pesticídy.

Ako dokazuje náš certifikát GOTS, používame nielen prírodné vlákna z ekologického poľnohospodárstva, ale aj proces farbenia založený na používaní prírodných produktov bez toxických a ekotoxických vlastností.

2019
INHALÁTOR DR. DOG

J BIMBI® je značka spoločnosti Colpharma, vedúcej spoločnosti v oblasti distribúcie elektromedicínskych výrobkov vrátane inhalátorov. Preto sme sa rozhodli navrhnúť Dr. Dog, terapeutický aerosolový inhalátor so stlačeným vzduchom na pediatrické použitie. Jeho farebný a zábavný dizajn v tvare psíka a jeho vysoká tichosť sú ideálne na zlepšenie terapeutického prístupu detí k liečbe.

2020
PROJEKT MY HERO

Rok 2020 je pre spoločnosť J BIMBI® veľmi dôležitý vďaka projektu My Hero JIS, ktorého cieľom je podporiť novorodenecké jednotky intenzívnej starostlivosti v celom Taliansku rozdávaním body špeciálne navrhnutých pre predčasne narodené deti. Počet zapojených JIS v celom Taliansku každým dňom rastie. To však nie je všetko…

My Hero je tiež skutočná línia výrobkov určená na starostlivosť o predčasne narodené deti nielen v nemocnici, ale aj doma: všetky výrobky J BIMBI® vhodné pre predčasne narodené deti sú označené logom My Hero.

2021
RADOSŤ A ÚSMEV UPOKOJUJE

Rodina J BIMBI® sa rozširuje o skutočne inovatívny rad cumlíkov: Joy, celomäkký cumlík vyrobený z lekárskeho a ortodontického silikónu, a Smile, cumlík s ultra priedušným štítom bez držadiel. Oba cumlíky so symetrickým cumlíkom v tvare slzy boli navrhnuté aj vo verzii Night, ktorá v tme svieti. Joy Night je SVETOVÁ NOVINKA, je to vlastne prvý cumlík na svete, ktorý je jemný a svietiaci zároveň!