Detské cumlíky

Najinovatívnejší rad cumlíkov na trhu

Sanie je pre novorodencov inštinktívne a cumlík je mimoriadne dôležitým prostriedkom na stimuláciu sania v čase, keď nie je kŕmený, a ak sa používa správne, môže mať mnoho výhod. Cumlíky sa odporúčajú používať, keď dieťa spí, aby sa znížilo riziko syndrómu náhleho úmrtia dojčiat alebo SIDS; majú upokojujúci účinok; môžu zlepšiť koordináciu; tiež pomáhajú tráveniu a sú vhodnejšie ako cucanie palca.

Spoločnosť J BIMBI® s pomocou odborníkov vyvinula inovatívny rad cumlíkov, ktoré zaručujú maximálnu bezpečnosť a najvyššie štandardy kvality v súlade s lekárskymi a vedeckými smernicami.

Vytvorili sme symetrický ortodontický cumlík (slza), ktorý je mimoriadne mäkký a bábätká si ho obľúbili. Je vyrobený z lekárskeho silikónu (neobsahuje kaučuk, derivát latexu, ktorý môže potenciálne spôsobovať alergie). Okrem toho všetky naše cumlíky neobsahujú krúžky ani pevné rukoväte, ako sa odporúča v usmerneniach SIPPS (Talianska spoločnosť preventívnej a sociálnej pediatrie), aby sa znížil úraz v prípade pádu.

Celomäkké cumlíky

Zistiť viac

Ultra-priedušné cumlíky

Zistiť viac

Svietiace cumlíky v tme

Zistiť viac

Retiazky na cumlíky

Zistiť viac

J BIMBI® CUMLÍKY: SMILE & JOY

Pozrite si vlastnosti cumlíkov J BIMBI® a vyberte si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám: vaše dieťa bude mať vždy bezpečný a inovatívny cumlík, nech už si vyberiete ktorýkoľvek!

Smile: ultrapriedušný cumlík s pevným štítom.
Joy: celomäkký, 100 % silikónový cumlík.
A nezabudnite - pri správnom používaní môže mať cumlík na vaše dieťa pozitívny vplyv. Prirodzený sací reflex, ktorý prebieha pri nekrmení, má priaznivý vplyv na srdcový rytmus, okysličovanie, dýchanie, trávenie a správanie dieťaťa, a to počas bdenia aj spánku. Cumlíky majú tendenciu upokojovať napätie a úzkosť, ako aj účinne pôsobiť proti bolesti.