Patenty a technológie

Neustále investujeme do výskumu, inovácií a bezpečnosti

Medzinárodný patent na body J BIMBI® 0-36m

Keď sme mali nápad navrhnúť rad body pre bábätká od 0 do 36 mesiacov a odvahu vyrábať ho z bavlny, viacerí odborníci v tejto oblasti nám povedali, že to bude nemožné.

Nemožné nie je slovo, ktoré je súčasťou našej DNA.

Po viac ako piatich rokoch podala spoločnosť Colpharma srl medzinárodnú patentovú prihlášku na výrobu prvého a jednoveľkostného bavlneného body veľkosti 0-36 mesiacov: body 0-36m. Odvtedy sa naše body neustále rozrastá a v súčasnosti je oceňované a žiadané po celom svete.

Od júna 2018 je to oficiálne (a nás to napĺňa hrdosťou), pretože Európsky patentový úrad (EPO) udelil patent na inováciu (EP32207762). To, čo sa zdalo nemožné, sa teraz stalo skutočnosťou.“

Patentovaná antikoliková a protizápalová technológia dojčenských fliaš J BIMBI®

Jedným z hlavných problémov, s ktorými sa stretávajú všetci výrobcovia fliaš, je podtlak, ktorý sa vytvára vo fľaši počas sania a ktorý môže dieťaťu sanie sťažovať alebo ho robiť namáhavým a spôsobovať bolesti uší a ušníc. Vzduch, ktorý sa musí dostať dovnútra, aby sa vyrovnal podtlak, sa zmieša s mliekom, dieťa ho prehltne a môže spôsobiť známu detskú koliku.

Fľaše J BIMBI® sú jediné, ktoré majú patentovaný ventil LOW VACUUM, ktorý zaručuje najnižší podtlak na trhu, čo je užitočné na prevenciu bolestí uší a umožňuje fyziologické a kontrolované sanie veľmi podobné dojčeniu. Zavedenie špeciálnej antikolikovej kanyly potom zabráni miešaniu vzduchu s mliekom, čím sa zníži výskyt koliky, regurgitácie a refluxu.

LOW VACUUM

https://youtube.com/watch?v=dLItyhyWxQU

NULOVÉ BUBLINY

https://youtube.com/watch?v=KGtbuDi1f_s

Cumlíky navrhnuté odborníkmi a milované bábätkami.

Naše cumlíky Joy boli vo svete cumlíkov novinkou. Sú vyrobené z jedného kusu 100 % lekárskeho silikónu a majú charakteristický symetrický cumlík v tvare slzy, ktorý je bezpečný a nebráni správnemu zatváraniu úst dieťaťa.

CUMLÍK

symetrická slza

ŠTÍT

ergonomický s veľkými vetracími otvormi

RUKOVÄŤ

malá a mäkká

Prvý 100% silikónový svietiaci cumlík na svete

S tým sme sa však neuspokojili a vytvorili sme Joy Night, svetovú exkluzivitu vo fáze patentu: Joy Night sú jediné 100% silikónové cumlíky, ktoré svietia v tme vďaka použitiu špeciálneho svietiaceho silikónu, ktorý je inovatívny a testovaný, aby zabezpečil bezpečnosť našich detí.