Protizápalová a antikoliková technológia fliaš J BIMBI®

Fľaša na kŕmenie proti zápalu uší: technológia fľaše na kŕmenie proti zápalu uší J BIMBI®

Fľaša J BIMBI® LOW VACUUM pomáha predchádzať zápalom uší u detí
Pozrite si video a zistite, čo je to NÍZKY VÁKUUM a ako predchádzať zápalom stredného ucha vďaka patentovanému ventilu J BIMBI® VALVE

Pri saní z fľaše sa vo fľaši vytvára podtlak (vákuum), ktorý núti dieťa silno sať, aby sa najedlo. Opakované sanie – približne 40 saní na 250 ml jedla – predstavuje pre dieťa neprirodzenú a potenciálne škodlivú záťaž. Okrem toho, že fľaša vyvoláva nechutenstvo a únavu, podtlak vo fľaši vytvára podtlak v strednom uchu, čo môže byť príčinou bolestivých infekcií a zápalov stredného ucha, ako ukázali nedávne vedecké štúdie.

Antikolikové fľaše na kŕmenie: antikoliková technológia fľaše J BIMBI®

Fľaša J BIMBI® NÍZKE VÁKUUM A NULOVÉ BUBLINY pomáha predchádzať kolike.
Pozrite si video a objavte fľašu J BIMBI® NÍZKE VÁKUUM a NULOVÉ BUBLINY, skutočných spojencov v prevencii koliky.

Viac ako 40 % novorodencov trpí kolikou a štúdie sa všeobecne zhodujú na tom, že hlavnými príčinami sú:

Vzduch prehltnutý a zachytený v čreve.
Umelé dojčenie vo väčšej miere ako dojčenie.
Vzduchové bubliny vznikajú preto, lebo v bežných dojčenských fľašiach sa podtlak vyrovnáva vniknutím ďalšieho vzduchu, zvyčajne cez cumlík. Vzduch sa tak pomaly mieša s mliekom vo forme malých (dokonca neviditeľných) bubliniek, ktoré dieťa počas kŕmenia prehĺta. Vzduch je tiež jednou z príčin refluxu a regurgitácie u detí!

Prevencia koliky a ušných infekcií s fľašou J BIMBI®

Na riešenie problému vzduchových bublín má dojčenská fľaša J BIMBI® špeciálnu kanylu, ktorá zabraňuje vzniku koliky a refluxu. Antikoliková a antirefluxná kanyla dojčenskej fľaše J BIMBI® zabraňuje tvorbe vzduchových bublín a ich zmiešaniu s mliekom, pretože vzduch privádzaný na vyrovnanie podtlaku smeruje na dno fľaše. Antikolikovú a antirefluxnú kanylu možno vďaka špeciálnej kefke dodávanej s fľašou ľahko čistiť a po niekoľkých prvých mesiacoch, keď kolika zmizne, ju možno vybrať, takže nie je potrebné meniť fľašu. Antikoliková kanyla umožňuje mať antikoliková fľašu na kŕmenie bez ventilu na dne, ktorý môže spôsobovať problémy s uzatváraním a hygienou.

Špeciálny patentovaný ventil J BIMBI® s nízkym podtlakom prirodzene vyrovnáva podtlak vzduchu vo fľaši, čím aktívne predchádza bolestiam uší a zápalom uší. Umožňuje tiež fyziologické a kontrolované sanie ako pri dojčení.

.